Po jakich kierunkach studiów czekają Cię największe zarobki? I czy w ogóle warto na nie iść? Dodatkowo trochę o well-beingu w organizacji i inwestycjach w zegarki przeczytasz w najnowszym numerze czasopisma dla menedżerów i przedsiębiorców: „Business Life Polska”.

 

Jest tworzonych wiele statystyk, które mają pomóc w wyborze odpowiedniego kierunku studiów. Te statystyki dotyczą najczęściej zarobków. Nie dziwne – w końcu studia najczęściej są wybierane przez pryzmat przyszłej pracy, a pracuje się w dużej mierze mimo wszystko dla pieniędzy. Jednocześnie w takim myśleniu tkwią pewne pułapki, o czym piszę w październikowym numerze „Business Life Polska”.

 

Do tego wydania napisałem jeszcze dwa artykuły. Jeden bardzo ważny dla nowoczesnych menedżerów, czyli well-being w firmie. Co prawda tematy zdrowia i pieniędzy niezbyt często są łączone, szczególnie w kontekście biznesu, jednak naprawdę warto przyjąć nową optykę. Pisała o tym również (a może przede wszystkim) Ewa Stelmasiak w „Liderze dobrostanu” ( tutaj moja recenzja ).

 

Kolejny artykuł dotyczy inwestycji w zegarki. To kwestia, która od niedawna szczególnie elektryzuje społeczność biznesową. Zachęcam do przeczytania o tym; czasomierze temat bardzo wdzięczny, zarówno pod kątem kolekcjonerskim jak i zarobkowym.

 

Poniższe artykuły mojego autorstwa:

  • Kierunki studiów, po których najlepiej się zarabia (i czy faktycznie warto je wybrać)
  • Wellbeing w firmie
  • Inwestycje w zegarki: o co w tym wszystkim chodzi?
 

znajdziecie w e-wydaniu Business Life Polska, dostępnym pod tym linkiem: E-wydanie Business Life Polska

 

Życzę przyjemnej lektury!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 

Może zainteresują Cię poniższe posty?