doradztwo biznesowe

Przy odrobinie szczęścia spędzimy razem kilka chwil.  To ja się może przedstawię.

Nazywam się Mikołaj Buczyński.

Zawodowo współzarządzam firmą kosmetyczną City Cosmetics, która skupia się na produkcji perfum, również pod marką własną (AromaPartners).

Blog mickeys.pl jest zaś, dla mnie, formą wyrażenia siebie oraz pewną materializacją moich przemyśleń. 

 

Dla Ciebie, jak mam nadzieję, będzie przewodnikiem po praktycznych aspektach biznesu. Walorem jest to, że wiedza, którą dostaniesz będzie aktualna, sprawdzona… i pisana w sposób przejrzysty i zrozumiały.

Prywatnie pielęgnuję przyjaźń z moim mopsem – Pączusią.

Wieczorami trenuję boks tajski w warszawskiej Palestrze. 

Jak zostanie jeszcze trochę czasu – czytam thrillery i odświeżam Netflixa z nadzieję, że jest coś nowego.

Doświadczenie

Ponad 10 lat (i lecimy dalej) doświadczenia w rozwijaniu i współzarządzaniu firmą produkcyjną. Kilkadziesiąt artykułów opublikowanych w prasie branżowej oraz biznesowej. Dziesiątki zrealizowanych projektów, w tym dla największych marek.
Jeden blog o zarządzaniu.

Edukacja

Kierunkowe wykształcenie na zdobyte na Uniwersytecie Warszawskim na specjalnościach z PR i marketingu medialnego oraz Zarządzania Organizacją. Absolwent prestiżowego programu ICAN INSTITUTE - Management.

Pasja

Marketing i zarządzanie przydają się również w życiu codziennym. Nie znam bardziej praktycznych gałęzi nauki. To pewnie dlatego (a może również dlatego) cały czas staram się podnosić swoje kompetencje.

Obejrzyj wywiad ze mną przeprowadzony przez ICAN Institute:

Znajdź mnie na LinkedIn

Po kliknięciu w ikonę przeniesiesz się na mój profil na LinkedIn. Możesz tam prześledzić moje doświadczenie oraz historię edukacji. Zobaczysz też część szkoleń, które odbyłem oraz listę publikacji w mediach.