Wielu topowych przedsiębiorców czy menedżerów ma również sukcesy w sporcie. Nic dziwnego – sport i biznes mają zadziwiająco wiele wspólnego. A czego o biznesie nauczą Cię sporty walki?

 

Sport uczy wytrwałości, ustawiania sobie celów i dążenia do ich osiągnięcia, znoszenia trudów, przekraczania własnych możliwości. Sporty walki, co mogę powiedzieć jako osoba trenująca kilka ładnych lat, doświadczają jeszcze bardziej. Szczerze myślę, że i w mojej przygodzie biznesowej sport odgrywa dużą rolę.

 

Sam sport jest też świetną odskocznią od pracy, pomaga oczyścić głowę. Dodatkowo sprawia, że mamy więcej energii, o czym pisał trener personalny Łukasz Stelmaszczyk na łamach tegoż bloga – link -> Jak poprawić swój performance w biznesie?

 

Sport a biznes na łamach Business Life Polska

 

Temat nauk, które dają sporty walki, i które mają realne przełożenie na biznes zgłębiłem na łamach Business life Polska. Piszę tam również między innymi o tym, jak rozpocząć treningi.

 

Zachęcam do lektury, całość pod linkiem: https://issuu.com/travelpoland/docs/business_life_polska_2_2022

 

PS. Link jest do całego wydania Business Life Polska Kwiecień/Maj 2022, warto przeczytać całość. Jest tam na przykład ciekawy artykuł o rosyjskich oligarchach.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 

Może zainteresują Cię poniższe posty?