Work-life balance? A może work-life blending? Jakie są w ogóle różnice i na co warto postawić, aby nie tylko osiągnać sukces, ale i spać spokojnie? W tym wydaniu Business Life napisałem również o tym, jak dzisiaj firmy podchodzą do pracy zdalnej.


Chociaż w Polsce często tryb połączenia pracy i życia prywatnego można podsumować pierwszymi słowami piosenki Rihanny tj. „Work, work, work, work (…)”, o nazwie „Work” (dla niepozanki), to jednak czasem wybór jest. I tak jak dużo mówiło się swojego czasu o oddzieleniu strefy służbowej od prywatnej grubą linią, dzisiaj narracja się trochę zmienia. Coraz częściej, szczególnie jeżeli wyniki pracy zawodowej rozliczane są przez pryzmat celu, a nie godzin w biurze, mówi się teraz o work-life blending, czyli przenikaniu się stref.


Poniższe artykuły mojego autorstwa:

  • Czym jest work-life blending i jak stworzyć odpowiednią i mieszankę
  • Praca zdalna – czy wciąż cieszy się popularnością? Plusy i minusy pracy z domu
  • Perfumy – najnowsze tredny

znajdziecie w e-wydaniu Business Life Polska, dostępnym pod tym linkiem: E-wydanie Business Life Polska


Tematem work-life blendingu szczególnie powinni zainteresować się menedżerowie i handlowcy, ponieważ to tutaj pryzmat celu jest szczególnie ważny. Równie istotny jest temat pracy zdalnej. Jeszcze niedawno hit, chwalony wszem i wobec. Dzisiaj… jest już różnie.


Dodatkowo w Business Life znajdziecie mój artykuł o najnowszych trendach w perfumach.


Miłej lektury!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 

Może zainteresują Cię poniższe posty?