Pora wrócić do regularnego prowadzenia bloga. Ostatnie 2 tygodnie było przecież czasem właściwie bez publikacji. Tak bywa, szczególnie kiedy dużo się dzieje – nie tylko w biznesie, ale i na świecie…

 

Trochę mi głupio, że zaniedbałem bloga, ale ostatni czas był dosyć intensywny. W firmie mieliśmy bardzo realizacji produkcji, nowych projektów i spotkań. To dobrze. Dobrze, kiedy w firmie się coś dzieje, bo to zwiastuje rozwój. W kwestii rozwoju – nasza firma została laureatem Diamentów Forbes 2022, nagrody która jest udzielana najprężniej rozwijającym się przedsiębiorstwom. To oczywiście bardzo cieszy i daje wiatr w żagle.

 

W regularności pisania nie pomaga też wojna. W takiej sytuacji, myślę że również dla czytelników bloga Mickeys.pl, są po prostu rzeczy ważniejsze niż treści o zarządzaniu, marketingu, biznesie.

 

Jednocześnie, mimo tragicznej sytuacji, trzeba dalej żyć, dalej działać. Dlatego myślę, że to już jest ten czas, aby wracać do pisania. Następnym postem będzie… recenzja książki. Ale nie byle jakiej. Będzie to króciutka lektura, do przeczytania w jedno popołudnie. Jednak wiedza, motywacja i nauka z niej płynąca, właśnie w obliczu tego co się dzieje… tym razem na rynkach, jest ogromna.

 

Widzimy się niedługo.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 

Może zainteresują Cię poniższe posty?