Jeżeli jesteś menedżerem to przynajmniej dwa z moich najnowszych artykułów warto, żebyś przeczytał. Czy krótszy czas pracy działa? Jak postrzegane są dzisiaj tatuaże?

 

To kolejne wydanie „Business Life Polska”, gdzie wydrukowano 3 moje artykuły:

  • Skrócony czas pracy – czy to się sprawdza?*
  • Tatuaże w miejscu pracy;
  • Polscy producenci jachtów.

 

Polecam serdecznie wszystkie, również ten o rynku jachtowym (bo to naprawdę ciekawy temat), ale dwa pierwsze szczególnie, ponieważ  omawiane kwestie są coraz częściej częściej dyskutowane w świecie zarządzania. I postarałem się, aby zawarta w artykułach wiedza dała całkowity ogląd sprawy.

 

Wszystkie moje artykuły, oraz wiele więcej (a warto ponieważ jest poruszany między innymi temat stóp procentowych) znajdzie w najnowszym wydaniu. Podaję link: https://issuu.com/travelpoland/docs/business_life_polska_3_2022

 

Miłej lektury życzę 😉

 

*Temat niesamowicie istotny jeżeli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi (HR). Artykuł daje również ogląd na to, jakie podejście (sztywne czy bardziej liberalne) stosować i kiedy. Nad tematem skróconego czasu pracy głowi się wielu menedżerów – i mają przeróżne wnioski. Jest też coraz więcej firm, które wprowadzają „nowe” podejście, jednak najczęściej to firmy z zakresu nowych technologii lub branży kreatywnych co samo w sobie daje do myślenia. Ale cóż – więcej na łamach Business Life.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 

Może zainteresują Cię poniższe posty?