Dieta, sport, psychologia i biznes. To jedno z niewielu miejsc łączących taką wiedzę i w takiej jakości. Na rynku działa nowa platforma blogowo-szkoleniowa i powinieneś się z nią zapoznać.

 

Jeżeli interesujesz się dietą i zdrowym stylem życia, to bardzo możliwe, że kojarzysz instagramowy profil Ani Reguły – @niekoniecznie_dietetycznie. Jeżeli nie kojarzysz to, a faktycznie wspomniane kwestie są dla Ciebie ważne to, chociaż nie chciałbym nikomu mówić co ma robić, powinieneś zapoznać się z działalnością Ani.

 

Ania – jako nie tylko ekspert w swojej dziedzinie, ale i w obszarze mediów społecznościowych – postanowiła zrobić kolejny krok w biznesie. Tym samym powstała platforma blogowo-szkoleniowa dla osób, w przypadku których szeroko pojęty well-being zajmuje ważne miejsce w życiu.

 

Ekspercki zespół

 

Aby użytkownik czy też czytelnik platformy dostał kompletną i rzetelną wiedzę, Ania powołała zespół ekspertów. I tak w zespole znajdują się świetni dietetycy, trenerzy personalni czy psychologowi. Tak się zdarzyło zresztą, że i ja zostałem częścią tego elitarnego grona.

Od razu powiem, wyprzedzając konfrontacyjne myśli, jakie mogły się u Ciebie pojawić – nie chcę mówić o sobie jako o ekspercie. Ale też gdybym powiedział, że znalazłem się tam przypadkiem, to mógłbyś właśnie zakończyć lekturę tego bloga – wszak jeżeli dzielę się z Tobą wiedzą menedżerską i biznesową to jednak coś powinienem wiedzieć.

 

Blog u Ani

 

U Ani oczywiście (oczywiście bo wspomniałem, że to również platforma blogowa) jest blog. Na tym blogu piszę również ja. Jako, że nie powielam treści z bloga mickeys.pl – znajdziesz tam posty na tematy nieporuszane tutaj.

Jeżeli więc interesuje Cię wiedza z zakresu zarządzania – zachęcam Cię do wejścia na platformę Niekoniecznie Dietetycznie. Jeżeli nie – i tak Cię zachęcam, bo jak wspomniałem – znajdziesz tam pełno treści z zakresu dietetyki, psychologi i sportu.

 

Adres to: https://anna-regula.pl/

Enjoy 😉

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 

Może zainteresują Cię poniższe posty?